top of page
Eesti100.jpg
Kodu

EESTI AJALOO

Suur

Pusle

Kui palju tead sina Eesti ajaloost?

Jüriöö ülestõus ja Tartu Rahu muidugi meenuvad aga millal see Liivi Sõda täpselt oli? Kui mälu vajab värskendamist on meie Suur Eesti Ajaloo pusle just sulle. Kogu perele harivat meelelahutust pakkuv 1000st tükist koosnev pusle annab tervikliku ülevaate Eesti ajaloost alates esimestest taganeva jää kannul siia jõudnud küttidest kuni Eesti Vabariigi sajanda sünnipäevani. 

Suurest Eesti Ajaloo Puslest leiab uusi teadmisi nii suur kui väike. Noor ajaloohuviline saab sellest hea esmase ülevaate tähtsamatest perioodidest ja sündmustest, millele oma teadmisi ehitada. Eesti ajalooga juba sinasõber olev ema-isa, vanaema-vanaisa saab kogeda äratundmisrõõmu väiksemates, peidetud detailides.

 

Suur Eesti Ajaloo Pusle on müügil Apollo kauplustes üle Eesti või tellitav siitsamast. Otse tellides on ühe pusle hind €12.00 ja tarne pakiautomaati tasuta. Tasuda saab ülekandega.

NB! Meie tootevalikusse on nüüd lisandunud Suur Eesti Ajaloo Poster ja Maailma Ajaloo Poster.

Kampaania
Eripakkumine!
Telli pusle hinnaga 12€ tasuta pakiautomaati. Kirjuta meile info@eestipusle.ee või täida allolev tellimisvorm.
Galerii
Eesti Pusle
LUGU

Eesti Pusle idee autoriks on Juhan-Markus Laats, vahetekstid kirjutanud Kose Gümnaasiumi ajalooõpetaja Moonika Oll ja võrratud illustratsioonid loonud Eero Alev. Pusle on sündinud autorite enda suurest huvist Eesti ajaloo ja pärandi vastu, millest kasvas välja soov luua ka teistele huvilistele meelelahutuslik pilguheit Eesti ajajoonele. 

Tellimine

TELLIMINE

Aitäh! Sõnum edastatud.

  • Eesti Pusle Facebook
  • Pinterest
  • Instagram
Kontakt

KONTAKTANDMED

Eesti Pusle OÜ

Registrikood: 14100649

E-mail: info@eestipusle.ee

bottom of page